Teslimat / Değişim/ İade Koşulları

Teslimat

1- Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz online siparişlerde kargo ücretsiz, kapıda ödemeli siparişlerde 20 TL kapıda ödeme hizmet bedeli bulunmaktadır.

2- Siparişleriniz anlaşmalı firmamız Yurtiçi Kargo tarafından sizlere ulaştırılacaktır.

3- Teslimat süresi 1-3 iş günüdür.

4- Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Değişim

1-  Değişimini yapmak istediğiniz ürün veya ürünleri paketinizin üzerinde  bulunan adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Yurtiçi Kargo aracılığı ile Müşteri Adı: PELİN ŞENOĞLU Müşteri Numarası: 782248343 bilgilerini belirterek göndermeniz gerekmektedir.

2-Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullandığınız takdirde kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretinini ödeyip göndermeniz gerekmektedir.

3- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini siz karşılıyorsunuz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.

4- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra tarafınıza SMS ile bilgilendirme sağlanacaktır ve değişim siparişinizi oluşturmak için iletişime  geçmeniz gerekmektedir.

5- İndirimli ürünlerde değişim mevcut olup, iade bulunmamaktadır.

6- Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir.

İade

1-İade talebi oluşturulacak ürünler için iade süresi 14 iş günü olup, ürünün faturası ile birlikte tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

2-İade talebi oluşturulacak ürünlerde, ürünün orjinalliğini kaybetmemiş, kullanılmamış ve etiketinin koparılmamış olması gerekmektedir. Bu şartları taşımayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyip, tarafınıza geri gönderilecektir.

3- İade ve değişimlerde kargo ücreti gidiş ve geliş olarak alıcıya aittir. Anlaşmalı kargomuz Yurtiçi kargo 782248343 kodu ile gönderim sağlayabilirsiniz

Lütfen aramak istediğiniz ürünü yazıp Enter’a basınız.

Alışveriş Sepeti