Teslimat & Değişim Koşulları

Teslimat

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz online siparişlerde 6 TL, kapıda ödemeli siparişlerde 12-14 TL kargo ücreti bulunmaktadır.

Siparişleriniz anlaşmalı firmamız Yurtiçi Kargo tarafından sizlere ulaştırılacaktır.

Teslimat süresi 1-5 iş günüdür.

Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Değişim

1- Değişimini yapmak istediğiniz ürün veya ürünleri paketinizin üzerinde  bulunan adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Yurtiçi Kargo aracılığı ile Müşteri Adı: PELİN ŞENOĞLU Müşteri Numarası: 782248343 bilgilerini belirterek göndermeniz gerekmektedir.

2-Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullandığınız takdirde kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretinini ödeyip göndermeniz gerekmektedir.

3-Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini siz karşılıyorsunuz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.

4- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra tarafınıza SMS ile bilgilendirme sağlanacaktır ve değişim siparişinizi oluşturmak için iletişime  geçmeniz gerekmektedir.

5-indirimli ürünlerde değişim veya iade bulunmamaktadır.

^^Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir.

İade

1-İade ürünlerde hediye çeki tanımlanmaktadır.1 yıl içerisinde istediğiniz ürünle değişim yapılması zorunludur.1 yıl süre mevcuttur.

2-İade ve değişimde kargo ücreti gidiş ve geliş olarak alıcıya aittir. Anlaşmalı kargomuz Yurtiçi kargo 782248343 kodu ile gönderim sağlayabilirsiniz

3-Karşı ödemeli gönderdiğiniz kargolarınız hediye çeki tanımlanacak  bakiyenizden düşülecektir

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart