Teslimat

1- Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz tüm siparişlerde 60 TL kargo ücreti (Yurtiçi Kargo anlaşmalı gönderim ücretimizin çok cüzi bir miktarını sizlere yansıtmaktayız.) ,kapıda ödemeli siparişlerde 60 TL kapıda ödeme hizmet bedeli bulunmaktadır. 2000 TL üzeri online siparişlerinizde ise kargo ücretsizdir.

2- Siparişleriniz anlaşmalı firmamız Yurtiçi Kargo tarafından sizlere ulaştırılacaktır.

3- Teslimat süresi 1-3 iş günüdür.

4- Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Değişim

1-  Değişimini yapmak istediğiniz ürün veya ürünleri paketinizin üzerinde  bulunan adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Yurtiçi Kargo aracılığı ile Müşteri Adı: PELİN ŞENOĞLU Müşteri Numarası: 782248343 bilgilerini belirterek göndermeniz gerekmektedir.

2-Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullandığınız takdirde kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretinini ödeyip göndermeniz gerekmektedir.

3- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini siz karşılıyorsunuz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.

4- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra tarafınıza SMS ile bilgilendirme sağlanacaktır ve değişim siparişinizi oluşturmak için iletişime  geçmeniz gerekmektedir.

5- İndirimli ürünlerde değişim mevcut olup, iade bulunmamaktadır. Kampanya dönemlerinde, zaten hali hazırda indirim kategorisinde yer almakta olup, üzerine ekstra bir kampanya indirimi daha uygulanmış yani çift indirim almış ürünlerde değişim ve iade bulunmamaktadır.

6- Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir.

7. Aksesuarlarda iade ve değişim yoktur.

İade

1-İade talebi oluşturulacak ürünler için ürünün bize ulaşmasıyla birlikte başlamak kaydıyla iade süresi 14 iş günü olup, ürünün faturası ile birlikte tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

2-İade talebi oluşturulacak ürünlerde, ürünün orjinalliğini kaybetmemiş, kullanılmamış ve etiketinin koparılmamış olması gerekmektedir. Bu şartları taşımayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyip, tarafınıza geri gönderilecektir.

3- İade ve değişimlerde kargo ücreti gidiş ve geliş olarak müşteriye aittir. Anlaşmalı kargomuz Yurtiçi kargo 782248343 kodu ile gönderim sağlayabilirsiniz.

4- İade ve değişim kargo bedeli 70-110 TL aralığındadır. Bu bedel ürün desi ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

5- İndirimli ürünlerde değişim mevcut olup, iade bulunmamaktadır. Kampanya dönemlerinde, zaten hali hazırda indirim kategorisinde yer almakta olup, üzerine ekstra bir kampanya indirimi daha uygulanmış yani çift indirim almış ürünlerde değişim ve iade bulunmamaktadır.

6. Aksesuarlarda iade ve değişim yoktur.